Domena: https://inoplex.pl/
Dodano: 2023-01-23
Telefon: +48 22 460 54 30
Adres: Przewodowa 40
Miejscowość: Warszawa
Kod pocztowy: 04-874
Źródła:
https://inoplex.pl/produkty/p/1189/palarnia-modulowa-pa1105


Autor: Ewa Laskowska

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Wiata dla palaczy - gdzie się sprawdzi?


Mała architektura miejska to szereg konstrukcji spotykanych głównie w metropoliach, które wpływają na wygląd przestrzeni oraz komfort mieszkańców. Powinna ona tworzyć harmonijną całość z otoczeniem, w którym się znajduje i być przyjemna dla oka. Opisywane konstrukcje mają realny wpływ na odbiór krajobrazu, dlatego ich wybór powinien być przemyślany. Składają się na nie obiekty użytkowe, służące do utrzymywania porządku oraz do rekreacji, takie jak siłownie plenerowe, ławki lub kosze do segregacji odpadów, jak również obiekty dotyczące ruchu drogowego, których zadaniem jest zwiększanie bezpieczeństwa pieszych. Zalicza się do nich szlabany, słupki oraz sygnalizatory świetlne. Na uwagę zasługują także obiekty ogrodowe, cenione za walory wizualne oraz obiekty kultu religijnego, takie jak figurki bądź kapliczki umieszczane przy drogach.

Firmą specjalizującą się w sprzedaży elementów małej architektury jest Inoplex. Jej oferta obejmuje wygodne siedziska spotykane w parkach i na placach zabaw, które zachęcają do spędzania czasu na świeżym powietrzu i dają możliwość odpoczynku w trakcie spacerów. Klienci decydują się także na wiaty powstałe z myślą o palaczach, które występują w kilku rozmiarach i cechują się stabilną konstrukcją, przekładającą się na bezpieczeństwo użytkowania. Są spotykane w pobliżu galerii handlowych, fabryk, zakładów produkcyjnych, hal magazynowych oraz pozostałych obiektów, w których każdego dnia przebywają duże grupy ludzi.

Oferowana wiata dla palaczy chroni przed nieprzyjemnym zapachem dymu papierosowego, ponieważ jest bardzo szczelna. Zmniejsza też ryzyko rzucania niedopałków na ziemię, co miałoby negatywny wpływ na estetykę okolicy. To zadaszona konstrukcja doceniana w trakcie deszczowych dni, która ma duże przeszklenia, dzięki czemu nie sprawia wrażenia ciasnej. Jest tworzona z wytrzymałych materiałów, odpornych na wilgoć lub wysokie temperatury. Stanowi podstawę wielu zakładów pracy i jest nabywana ze względu na łatwość dopasowania do każdej przestrzeni oraz nowoczesny design.

Do produkcji wiat wykorzystano stalowe rury, które zabezpieczono przed korozją oraz szkło hartowane. Materiał ten nie rozpryskuje się na ostre kawałki w razie stłuczenia, co przekłada się na bezpieczeństwo użytkowników. Odznacza się większą grubością w porównaniu do szkła zwykłego, a utrzymanie go w czystości nie sprawia problemów.Inne w pobliżu

Przedwczesny wytrysk ranking

Feromony Rank

Dom Pogrzebowy Liga Gentlemanów