Domena: https://www.ibcs.pl
Dodano: 2022-02-16
Telefon: 18 44 21 666
Adres: J. Piłsudskiego 46
Miejscowość: Nowy Sącz
Kod pocztowy: 33-300
Źródła:
https://www.ibcs.pl/bramki-rfid-i-kodow-kreskowych/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Czy uchwyt RFID UHF to dobry wybór dla profesjonalisty?


Najbardziej wymagający przedstawiciele branży logistycznej wiedzą, że poszukiwanie nowoczesnego wyposażenia oraz zaawansowanych systemów informatycznych należy rozpocząć od zapoznania się z ofertą IBCS. Firma działa na rynku od wielu lat, niezmiennie ciesząc się zaufaniem zarówno niewielkich, jak i działających na międzynarodową skalę podmiotów. W jej ofercie czeka bogaty wybór produktów, systemów i usług, które pozwalają optymalizować przebieg wszystkich najważniejszych procesów logistycznych. Dzięki współpracy z najlepszymi producentami z Polski oraz zza granicy potrafi przy tym odpowiadać na potrzeby i oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Na szczególną uwagę zasługuje szeroka gama nowoczesnych urządzeń. Dużą popularnością cieszy się zwłaszcza uchwyt skanujący RFD40 RFID UHF wyróżniający się najszybszą w swojej klasie szybkością odczytu. Dzięki nowoczesnej konstrukcji pozwala na łatwe przekonfigurowanie do pracy z różnymi systemami mobilnymi Zebra. Elastyczny i łatwy w zarządzaniu jest ceniony za wyjątkową wydajność oraz pierwszorzędną ergonomię, sprawdzając się nie tylko w przypadku zastosowań logistycznych, lecz także w turystyce, gastronomii, ochronie zdrowia, czy dystrybucji detalicznej.

Do najważniejszych zalet i cech modelu można zaliczyć przede wszystkim imponujący czas liczenia i inwentaryzacji na poziomie 1300 odczytów tagów/1s. Do tego dochodzi łatwość lokalizacji błędów oraz dostępność zaawansowanych funkcji takich jak np. odczyt RFID czy skaner kodów kreskowych. Urządzenie wyposażone jest w baterię PowerPrecision+, która dzięki pojemności 7000 mAh zapewnia komfortowe warunki pracy przez długi czas. Producent dostarcza urządzenie razem z adapterem eConnex, co znacznie zwiększa zakres jego kompatybilności, eliminując konieczność fizycznych prac modernizacyjnych. Nie sposób nie wspomnieć także o niezwykle solidnym wykonaniu przy wykorzystaniu wysokogatunkowych materiałów, które przekłada się na odporność na działanie kurzu, wody, a także upadki z wysokości do 1,5 m.


Inne w pobliżu

Serwis Urządzeń Chłodniczych Kraków

King Parking Balice

Radecka, Lucyna Radecka