Domena: http://www.malutki.eu
Dodano: 2021-04-04
Telefon: 606283545
Adres: Suzina 3
Miejscowość: Warszawa
Kod pocztowy: 01-586
Źródła:
http://www.malutki.eu/cennik-hotel-dla-kotow-warszawa/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Hotel dla kotów cennik | http://www.malutki.eu


Wiele zwierząt nie przepada za wyjazdami i nie lubi zmieniać miejsca zamieszkania. Dotyczy to szczególnie kotów, które przywiązują się do swojego domu. Dlatego ich właściciele szukają sposobów na to, by zapewnić swojemu pupilowi najlepsze warunki podczas nieobecności członków rodziny. Jeśli nie masz zaprzyjaźnionych osób, które chętnie zajmą się czworonożnym przyjacielem w takiej sytuacji, dobrą opcją jest skorzystanie z usług profesjonalnego opiekuna zwierząt.

Istnieje wiele zalet powierzenia swojego pupila pod opiekę doświadczonego petsittera. Osoby wykonujące ten zawód zazwyczaj cechują się wielką miłością do zwierząt i w swoim życiu miały przyjemność zajmować się wieloma zwierzakami o różnych temperamentach. Dzięki temu opiekun tego typu może być znacznie bardziej odpowiedzialny i obowiązkowy niż znajoma koleżanka lub kolega. Ponadto pensjonat dla zwierząt ma zazwyczaj jasno zdefiniowany regulamin, który chroni zarówno tymczasowego opiekuna, jak i właściciela pupila.

Hotel dla kotów, którego cennik znajdziesz na stronie internetowej Malutki.eu to miejsce prowadzone przez prawdziwą wielbicielkę zwierząt. W pensjonacie znajduje się jeden pokój wyposażony w drapaki i inne atrakcyjne dla kota przedmioty, po których można swobodnie biegać i bawić się z innymi pupilami. Opiekun dysponuje również samodzielnymi boksami wyposażonymi w niezbędne akcesoria, takie jak kuweta, miski na jedzenie i picie czy posłanie.

Ponieważ rozłąka z właścicielem to niemały stres dla czworonoga, warto zadbać o to, by pupil miał zapewnioną najlepszą opiekę. Decydując się na skorzystanie z usług profesjonalnego hotelu, masz pewność, że Twój przyjaciel będzie bezpieczny. Opieka nad pupilami odbywa się przez całą dobę, dzięki czemu Twój zwierzak nie będzie nigdy samotny. W pensjonacie znajdują się również inne koty, dlatego każdy mruczek ma się z kim bawić. Aby umilić małemu przyjacielowi przebywanie z dala od Ciebie i znanego mu domu, warto podczas powierzania zwierzęcia opiekunowi przekazać również jedną z rzeczy należących do pupila. Będzie ona przypominała mu o Tobie i redukowała stres.Inne w pobliżu

Przedwczesny wytrysk ranking

Feromony Rank

Dom Pogrzebowy Liga Gentlemanów