Domena: https://zgrodusmoka.pl
Dodano: 2023-01-23
Telefon: 692 297 595
Adres:
Miejscowość: Żmigród
Kod pocztowy: -
Źródła:
https://zgrodusmoka.pl/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Owczarki długowłose - charakterystyka rasy


Nie od dziś wiadomo, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka oraz kompanem do wspólnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. W zależności od rasy zwierzaki te żyją od kilku do nawet kilkunastu lat, dlatego ich zakup czy adopcja muszą być dokładnie przemyślane. Część przyszłych właścicieli decyduje się na szczeniaki z hodowli, która powinna być zarejestrowana i dysponować stosownymi dokumentami. Warto przyjrzeć się jej historii, opiniom dostępnym w sieci oraz planowanym miotom. Do najpopularniejszych ras zalicza się niemieckie owczarki długowłose. To inteligentne i żywiołowe psy lubiące pracę z człowiekiem, o których można przeczytać więcej na stronie zgrodusmoka.pl. Jest to adres hodowli psów tej właśnie rasy. Jej właściciele chętnie mówią o swoich czworonogach i odpowiadają na pytania potencjalnych kupujących.

Nie jest prawdą stwierdzenie, że duże psy sprawdzają się jedynie w domach z ogrodem, ponieważ odnajdują się również w mieszkaniach, jeśli właściciel zapewni im odpowiednią dawkę ruchu. Poza spacerami można zdecydować się także na różnego rodzaju zajęcia sportowe, takie jak agility czy obedience, pozwalające rozładować nadmiar energii i zacieśniać więzy z właścicielami. Organizują je różnego rodzaju szkoły, udostępniające niezbędny sprzęt i zatrudniające doświadczonych trenerów.

Owczarki niemieckie są lojalnymi przyjaciółmi, którzy motywują do wychodzenia z domu i regularnego ruchu. Kwestie te przekładają się nie tylko na poprawę samopoczucia, ale też lepszy wygląd sylwetki, która często staje się szczuplejsza. Spacery są aktywnością na świeżym powietrzu, co sprawia, że dotleniają organizm i sprawdzają się u osób pracujących przez wiele godzin przy komputerze. Dają szansę poznawania innych właścicieli oraz wymienienia się doświadczeniami.

Owczarki pochodzące ze wspomnianej hodowli są zaliczane do psów pasterskich. Odznaczają się posłuszeństwem, lojalnością i odwagą, dlatego pilnują domostw i są uznawane za doskonałych stróży. Niejednokrotnie bywają wykorzystywane przez policję lub inne służby, choć nic nie stoi na przeszkodzie, by stały się psami-przewodnikami, które pomagają osobom niewidomym. Owczarki są nie tylko pewne siebie i uzdolnione, ale też oddane właścicielowi. Socjalizowane od pierwszych miesięcy życia nie mają problemów z obcowaniem z innymi psami czy przebywaniem w zatłoczonych przestrzeniach.Inne w pobliżu

Penilarge - Grupa Intymnosc.pl

DCP Badania

Perfect Bust