Domena: https://graf52.pl/
Dodano: 2022-09-28
Telefon: 662-266-522
Adres: Rynkowa 52
Miejscowość: Przeźmierowo
Kod pocztowy: 62-081
Źródła:
https://graf52.pl/kubki-z-nadrukiem-poznan/


Autor: Ewa Laskowska

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Kubki z nadrukiem w Poznaniu - skąd bierze się ich popularność?


Gadżety reklamowe to świetne rozwiązanie dla przedsiębiorców rozglądających się za ciekawymi formami promocji, którzy nie chcą inwestować w kosztowne kampanie internetowe lub przeprowadzane w mediach tradycyjnych. Prawdą jest, że w dzisiejszych czasach działania marketingowe koncentrują się głównie na digitalizacji, jednak odpowiednio dobrane gadżety mogą okazać się równie skuteczne. W przeszłości stosowano głównie breloki, smycze oraz długopisy, jednak dziś ich oferta jest o wiele szersza. Producenci dbają nie tylko o estetyczny wygląd tego typu produktów, ale i funkcjonalność, co sprawia, że są chętnie wykorzystywane na co dzień, przykładowo w domach lub biurowcach. To niepozorne nośniki przynoszące szereg korzyści i zwiększające rozpoznawalność marki na rynku.

Potwierdzają to przedstawiciele przedsiębiorstwa Graf 52, którzy zajmują się sprzedażą wytrzymałych nośników reklamowych w różnych przedziałach cenowych. Odnajdują się one w wielu branżach i stanowią podstawę eventów, takich jak targi, pikniki czy plenerowe akcje promocyjne. Gadżety należy dobierać z uwzględnieniem specyfiki działalności oraz grupy docelowej. Istnieją jednak uniwersalne artykuły odnajdujące się w każdej branży, a zalicza się do nich kubki. Zazwyczaj produkuje się je z ceramiki, czyli wytrzymałego materiału, mogącego mieć kontakt z wysokimi temperaturami.

Firma proponuje estetyczne kubki z nadrukiem w Poznaniu, na które można nanosić wybrane przez siebie napisy lub elementy graficzne. Znajdują one zastosowanie podczas wspomnianych już targów, choć nic nie stoi na przeszkodzie, by obdarowywać nimi partnerów biznesowych czy pracowników, przykładowo w podzięce za osiągane przez nich wyniki. Gadżety sprawiają, że podwładni czują się doceniani, co zmniejsza ryzyko przechodzenia przez nich do konkurencji.

Oferowane kubki są używane chętnie każdego dnia, a ich zaletą jest możliwość mycia w zmywarce, bez ryzyka utraty intensywnego koloru. Zainteresowani wybierają spośród modeli różniących się od siebie kształtem, odcieniem i pojemnością. To wytrzymałe wyroby nienagannej jakości, polecane przez wielu użytkowników. Drobne upominki budują pozytywne skojarzenia wokół marki, a wszystko to przy niewielkich nakładach finansowych. Nie są tak nachalne, jak ma to miejsce w przypadku reklam radiowych lub telewizyjnych, dzięki czemu nie wzbudzają irytacji.Inne w pobliżu

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

PrefEKO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Dent Stomatologia Piotr Richter