Domena: http://www.oducha-doucha.pl/
Dodano: 2022-02-10
Telefon: +48 570 011 110
Adres: Powstańców Śląskich 103
Miejscowość: Warszawa
Kod pocztowy: 01-355
Źródła:
http://www.oducha-doucha.pl/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Jakie zabiegi oferuje stomatologia dziecięca?


Jakiś czas temu w każdej szkole działał gabinet dentystyczny i sprawdzanie stanu uzębienia było obowiązkowe. Obecnie obowiązek ten w całości został przerzucony na rodziców. Z drugiej zaś strony, wiele dzieci reagowało strachem, jeśli dentysta miał identyczne podejście do każdego dziecka lub było ono niewłaściwe. Skutkiem tego rodziła się niechęć, a często ogromny strach przed następną wizytą. Zadaniem rodzica jest znalezienie takiego gabinetu, który zagwarantuje dziecku poczucie bezpieczeństwa i komfort oraz sprawi, że z niecierpliwością będzie ono czekało na kolejne spotkanie ze swoim dentystą.

Takie podejście do dzieci ma prywatna klinika o wdzięcznej nazwie Od Ucha Do Ucha. Mieści się ona przy ul. Powstańców Śląskich na warszawskim Bemowie, gdzie bez problemu można się dostać miejskim transportem. W okolicy kliniki nie ma problemu z parkowaniem samochodu, więc własny transport także wchodzi w grę. Można tu znaleźć wszystko, co mieści się pod pojęciem stomatologia dziecięca. W zakres usług wchodzą:

  • wizyty adaptacyjne, 
  • profilaktyka,
  • leczenie zębów mlecznych o stałych,
  • ortodoncja.

W ramach profilaktycznych działań lekarze wykonuje lakierowanie wszystkich zębów po ich wcześniejszym oczyszczeniu oraz lakowanie zębów przedtrzonowych i trzonowych specjalnym preparatem utwardzanym światłem. Warto dodać, że ten drugi zabieg jest najskuteczniejszy, jeśli wykona się go zaraz po wyrżnięciu się zęba.

Personel medyczny kliniki to starannie wybrane osoby z doskonałym podejściem do małych pacjentów, przyjazne, uśmiechnięte i niestroniące od humoru. Dzięki cierpliwości i wspomnianym uprzednio cechom radzą sobie nawet z najtrudniejszymi pacjentami. Lekarze dokładają wszelkich starań, aby wizyty przyjemnie się kojarzyły, a przede wszystkim przebiegały bez bólu i stresu. Jednym z rekwizytów znajdujących się w gabinecie dla młodszych dzieci jest ekran telewizyjny, na którym wyświetlane są zabawne bajki odwracające uwagę dziecka od wykonywanych czynności. 

Podczas badania profilaktycznego dentysta przekazuje dziecku zasady dbania o ząbki i jamę ustną. Ocenia też stan uzębienia oraz zmiany zachodzące w szczęce. Klinika przyjmuje zarówno bardzo małe dzieci, nieco starsza, jak i nastolatków, traktując ich z szacunkiem, otwartością i życzliwością. Dane kontaktowe przychodni dostępne są na jej stronie.Inne w pobliżu

Przedwczesny wytrysk ranking

Feromony Rank

Dom Pogrzebowy Liga Gentlemanów