Domena: https://www.gabinet.dent-poznan.pl/
Dodano: 2019-11-28
Telefon: (61) 851 60 23
Adres: Ogrodowa 3
Miejscowość: Poznań
Kod pocztowy: 61-820
Źródła:
https://www.gabinet.dent-poznan.pl/implanty-zebow


Autor: Marika Kubiak

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Implanty w Poznaniu


Piękny i przede wszystkim pełny uśmiech to marzenie wielu ludzi, którzy borykają się z ubytkami w jamie ustnej. Niektóre powstały w wyniku przebytej choroby, inne są konsekwencją urazu. Na szczęście nie trzeba skazywać się na życie z koniecznością zasłaniania ust przy mówieniu w obawie przed pokazaniem nieestetycznych braków w uzębieniu. Dzisiejsza stomatologia oferuje możliwość wykonania naturalnie wyglądających uzupełnień, które zapewnią pewność siebie i lepsze samopoczucie. W Poznaniu implanty można zamówić w gabinecie dentystycznym DENT. Uchodzi on za miejsce, w którym można liczyć na najwyższą jakość świadczonej usługi.

Jest to możliwe dzięki pracy z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu. Pozwala on na precyzyjne działanie. Dzięki temu można uzyskać barwę przygotowywanej protezy do złudzenia przypominającą naturalny kolor zębów. To właśnie dlatego odróżnienie sztucznego uzupełnienia jest tak trudne od prawdziwego zęba, co przekłada się na swobodę pacjenta. Rozmówcy nawet nie zorientują się, że dana osoba posiada wypełnienie.

Wszystkie zabiegi zarówno te dotyczące przygotowania tkanki kostnej oraz oczyszczenia tzw. kanałów, jak i umieszczenia implantu wykonywane są z podaniem wysokiej jakości środka znieczulającego o działaniu miejscowym. Dzięki temu ból nie jest odczuwany przez osobę znajdującą się na fotelu. 

Korzenie protezy robi się z wytrzymałego tytanu lub cyrkonu. Decyzja o wyborze odpowiedniego materiału podejmowana jest po konsultacji z klientem. Z kolei korony przygotowuje się z porcelany, która jest odporna na uszkodzenia mechaniczne i temu trwała. 

Gabinet dysponuje własną pracownią laboratoryjną. Dzięki temu stomatolog nie musi zamawiać gotowych produktów w innych firmach. Pozwala to na szczegółową kontrolę przygotowywanych protez, ale także znacznie skraca czas oczekiwania na wykonanie zabiegu ze względu na brak uzależnienia pracy dentysty od dostaw. 

Oprócz wypełnień można zamówić także przeprowadzenie innych działań, które zwiększą estetykę jamy ustnej. Może to być wybielanie zębów czy usuwanie kamienia. Inne w pobliżu

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

PrefEKO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Dent Stomatologia Piotr Richter