Domena: https://psycholog-gabinet.ostroleka.pl/
Dodano: 2022-11-27
Telefon: +48 660 546 523
Adres: Kilińskiego 29
Miejscowość: Ostrołęka
Kod pocztowy: 07-410
Źródła:
https://psycholog-gabinet.ostroleka.pl/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Psychoterapia w Ostrołęce - kto z niej korzysta?


Na psychoterapię decydują się osoby, których stan psychiczny utrudnia codzienne funkcjonowanie. Niejednokrotnie popełniają one te same błędy, nie rozumieją swoich zachowań czy reakcji, nie odczuwają radości i nie wierzą w swoje możliwości. Terapeuci współpracują także z klientami osamotnionymi oraz z myślami samobójczymi. Warto podkreślić, że sesje są czymś więcej niż tylko zwykłą rozmową, ponieważ dają szansę spojrzenia na problemy z innej perspektywy oraz wyciągnięcia wniosków. Specjaliści wspierają zainteresowanych i pomagają dotrzeć do nieświadomych emocji, przyczyniających się do dyskomfortu psychicznego. Innymi słowy, terapia jest inwestycją, znajdującą zastosowanie u osób chcących polepszyć jakość życia. Można się na nią zapisać na stronie psycholog-gabinet.ostroleka.pl.

Prowadzi ją specjalistka współpracująca z mieszkańcami Ostrołęki. Psychoterapia, jaką oferuje, odbywa się zazwyczaj raz w tygodniu, w ustalonym wcześniej terminie i trwa nie dłużej niż 60 minut. Proponuje spotkania indywidualne, podczas których bez obaw można mówić o swoich problemach. Sesje bazują na bezpośrednim kontakcie ze specjalistą, który poświęca całą swoją uwagę jednej tylko osobie. To ciekawa propozycja dla dorosłych, którym trudno przychodzi zwierzanie się w większej grupie.

Terapia indywidualna jest łatwiejsza do zorganizowania pod kątem logistycznym. Kolejne terminy wizyt są bowiem ustalane tylko z jedną osobą. Mogą one odbywać się w gabinecie lub online, co sprawdza się u klientów żyjących na co dzień w innym mieście oraz takich, którzy często wyjeżdżają lub nie mają samochodu. Niekiedy na terapię kieruje psycholog lub psychiatra.

Spotkania z terapeutą bywają pomocne w przypadku osób:

  • odczuwających irracjonalny lęk, który z biegiem czasu nie ustępuje,
  • z nieprzepracowanymi traumami z przeszłości,
  • popełniających nieustannie te same błędy,
  • odczuwających samotność i niezrozumienie przez otoczenie,
  • chcących pracować nad pewnością siebie,
  • mających potrzebę dokonania zmian w życiu,
  • niemogących pogodzić się z odejściem partnera,
  • chcących inwestować w siebie.

Na sesje uczęszczają także klienci z zaniżoną samooceną, którzy czują się gorsi od innych, niekompetentni i  niewarci uwagi. Sprawdzają się one u osób nieradzących sobie ze stresem lub planujących zmiany życiowe, takie jak przeprowadzka do innego kraju czy wzięcie rozwodu.Inne w pobliżu

Przedwczesny wytrysk ranking

Feromony Rank

Dom Pogrzebowy Liga Gentlemanów