Domena: https://funfutbol.pl/
Dodano: 2018-12-21
Telefon: 515295131
Adres: Murzynowskiego 20
Miejscowość: Olsztyn
Kod pocztowy: 10-684
Źródła:
https://funfutbol.pl/


Autor: Marika Kubiak

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!FunFutbol | Zajęcia dla przedszkolaków olsztyn


Małe dzieci, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z edukacją, na etapie przedszkolnym wyrabiają w sobie pewne zachowania, jakie w późniejszym życiu mogą przeistoczyć się w dobre lub też złe nawyki. Zdecydowanie ważnym i dobrym nawykiem jest wykonywanie ćwiczeń fizycznych. Ruch ma u dzieci pozytywny wpływ na sylwetkę, układ oddechowy czy krwionośny.

 

Szkółka piłkarska FunFutbol proponuje ciekawe, wyrabiające sportowe przyzwyczajenia zajęcia dla przedszkolaków w Olsztynie. Profesjonalne podejście wykwalifikowanych trenerów sprawia, że najmłodsi uczestnicy zajęć nie tylko wyrabiają sobie sprawność fizyczną, ale również doskonale się bawią. Dzieci do lat pięciu mogą poznawać tajniki gry w piłkę nożną, biorąc czynny udział w treningach odbywających się w odpowiednio przygotowanych obiektach sportowych miasta. Zajęcia są przygotowane według konkretnego schematu, dostosowanego do specyfiki grupy małych dzieci. Treningi składają się zatem z trzech istotnych dla rozwoju psychofizycznego maluchów części:

  • intensywnej rozgrzewki,
  • części właściwej, czyli doskonalenia techniki gry w piłkę nożną,
  • wyciszenia, stanowiącego czas odpoczynku dla podopiecznych.

 

Na stronie szkółki – Funfutbol.pl rozpisane są szczegółowo wszystkie rodzaje treningów, a wśród nich również te przygotowane dla starszych dzieci. Rodzice przedszkolaków mogą mieć stuprocentową pewność, że ich pociechy znajdą się pod profesjonalną opieką ludzi niezwykle zaangażowanych w to, co robią. Dorośli także uczestniczą w zajęciach dla najmłodszych, ponieważ zapewnienie komfortu psychicznego dzieciom to jedno z podstawowych założeń szkółki. Z tego powodu przedszkolne grupy sportowe liczą nie więcej niż 12 osób. Treningi piłki nożnej zostały dopasowane do możliwości ruchowych dzieci. Podopieczni szkółki funkcjonują w następujących grupach wiekowych: grupa najmłodsza – dzieci w wieku 1-2; średnie grupy wiekowe – 2-3, a także 3-4 lata, oraz grupa najstarsza – przeznaczona dla dzieci od 4. do 5. roku życia.

 

Forma treningów dla maluchów jest unikalna w skali krajowej, intensywna pod względem fizycznym, ale i niezwykle atrakcyjna i motywująca.Inne w pobliżu

S.G.B. AGENCJA REKLAMOWA S.C. Ewa Kowalczyk, Helena Picur

Ogrody Kruszewski

Przychodnia Weterynaryjna DOGTORZY spółka cywilna