Domena: https://francepol.com/pl
Dodano: 2022-07-03
Telefon: 683258343
Adres: Zatorze 9
Miejscowość: Stary Kisielin
Kod pocztowy: 66-002
Źródła:
https://francepol.com/pl/uslugi

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Usługa spedycyjna a transportowa – czym się różnią?


W obecnych czasach każda firma, która chce się rozwijać i zdobywać nowych klientów i kontrahentów, powinna zainwestować w stworzenie sprawnie działającego, niezawodnego łańcucha dostaw. W osiągnięciu tego celu z pewnością pomoże współpraca z renomowanym przedsiębiorstwem, które zajmie się przewozem produktów oraz różnych materiałów. Czy dobrym wyborem jest usługa spedycyjna a może transportowa?

Firmy transportowe oferują jedynie samo dostarczenie towaru pod wskazany przez klienta adres. Realizacja zlecenia może się odbywać za pośrednictwem samochodów ciężarowych, statków, kolei czy samolotów. Natomiast spedycja to wszystkie czynności, które umożliwiają stworzenia łańcucha dostaw. Spedytorzy nie tylko dobiorą najlepszy i najszybszy rodzaj transportu, ale i zajmą się wszelkimi formalnościami. Dotyczy to również odprawy celnej. Część firm oferuje także dodatkowe usługi związane z kontrolą jakości towarów, ich zabezpieczeniem i przepakowaniem. Jest to świetne rozwiązanie dla dużych zakładów, które sprowadzają i wysyłają produkty za granicę czy mają oddziały w innych krajach.

Kompleksowe usługi spedycyjne oferuje przedsiębiorstwo Francepol. Firma ma wieloletnie doświadczenie w branży i cieszy się dobrą opinią oraz zaufaniem klientów. Flota pojazdów jest rozbudowana, zawiera nowoczesne ciężarówki z naczepami z ruchomą podłogą, kontenery standardowe i typu Mega, które pozwalają na załadunek wyjątkowo dużych przedmiotów. Poza tym podmiot dysponuje samochodami samowyładowczymi wyposażonymi w wózki widłowe. Przedsiębiorstwo transportuje ładunki konwencjonalne, drobnicowe, sypkie i o zróżnicowanych gabarytach. W celu poznania szczegółów należy skontaktować się z przedstawicielem firmy.


Inne w pobliżu

Healthrepair

Miczyn Design

Sowikoj