Domena: https://duodenti.pl/
Dodano: 2022-08-30
Telefon: 695 214 166
Adres: Mateckiego 4A
Miejscowość: Poznań
Kod pocztowy: 60-689
Źródła:
https://duodenti.pl/wybielanie-zebow-poznan/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Wybielanie zębów w Poznaniu - dla kogo?


Z biegiem czasu zęby mogą zmienić swój kolor na skutek kontaktu z niektórymi napojami, żywnością lub papierosami. Innym powodem, przez który zmieniają odcień, jest zażywanie leków, przykładowo mających w składzie duże ilości związków żelaza. Zęby żółkną także na skutek procesów starzenia, co negatywnie wpływa na pewność siebie. Wszystkie osoby niezadowolone z tego, jak wygląda ich uśmiech, mogą udać się do gabinetu dentystycznego, w którym lekarze pozbywają się głęboko osadzonych przebarwień i dopasowują metody wybielania w sposób indywidualny.

Tego typu czynności są zaliczane do stomatologicznych zabiegów estetycznych, które przynoszą bardziej widoczne rezultaty, w porównaniu do preparatów z drogerii. Wybielanie w gabinecie daje natychmiastowe efekty, dlatego znajduje zastosowanie wśród osób, którym zależy na czasie, przykładowo wybierających się na ważne uroczystości. Lekarze dokonują wstępnej higienizacji, a następnie pokrywają zęby specjalnym żelem, wnikającym w głębsze tkanki. Wykorzystują także profesjonalne lampy, prowadzące do utleniania i znikania przebarwień oraz rozjaśniania zębów nawet o kilka tonów.

Specjaliści podejmują się wybielania zębów martwych, które mogą nabierać odcienia szarości. Podczas takich zabiegów dentyści wykonują otwór w zębie, a następnie wprowadzają wkładkę wybielającą, którą niekiedy co jakiś czas należy wymieniać. Podkreślają, że wybielanie nie wpływa na istniejące już wypełnienia, dzięki czemu nie ma konieczności ich wymiany. Kluczem do sukcesu jest dobranie najlepszego sposobu wybielania, dopasowanego do potrzeb i oczekiwań pacjenta.

Gabinetem świadczącym takie usługi jest DuoDenti, który kieruje ofertę do mieszkańców Poznania. Wybielanie zębów to zabieg bezbolesny, po którym od razu można wrócić do codziennych obowiązków. Ich kolor można rozjaśnić nawet o kilka odcieni, a trwałość zabiegu zależy od zastosowanej metody, preparatu oraz diety pacjenta. Wybielanie znajduje zastosowanie wśród osób pełnoletnich i mających wyleczone wszystkie zęby, które są wolne od próchnicy.Inne w pobliżu

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

PrefEKO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Dent Stomatologia Piotr Richter