Domena: http://www.protezy-poznan.com.pl
Dodano: 2018-11-14
Telefon: 602-233-222
Adres: Ogrodowa 3
Miejscowość: Poznań
Kod pocztowy: 61-820
Źródła:
http://www.protezy-poznan.com.pl

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!http://www.protezy-poznan.com.pl | Naprawa protez poznań


W mediach sporo się mówi o osobach noszących protezy zębowe, wszystko za sprawą kampanii społecznej „9 milionów powodów”, która ma uświadamiać społeczeństwu, że z protezą zębową można żyć zupełnie normalnie i na pewno nie jest to powód do wstydu. Niewątpliwie takie akcje są potrzebne, nie ulega też wątpliwości, że skoro 9 milionów z nas używa na co dzień protezy zębowej, to nigdy nie wiadomo, kiedy przydadzą nam się namiary na punkt naprawy protez. Mieszkańcy Poznania wiedza, że naprawa protez to specjalność pracowni protetycznej Piotr Richter Dent Stomatologia Techni-Dent, która to pracownia w samym Poznaniu ma aż cztery punkty, gdzie każdy chętny może skonsultować się z protetykiem zarówno w kwestii przygotowania nowej protezy, jak i naprawy tej, której obecnie używa.

Każdy, kto chce umówić się na konsultację z protetykiem, powinien umówić się telefonicznie, numer telefonu dostępny jest na protezy-poznan.com.pl. Tam też dowiesz się, że zapisy obowiązują na konsultacje i na wzięcie miary na wykonanie nowej protezy zębowej. Natomiast, jeśli chcesz naprawić protezę, nie musisz się zapisywać, wystarczy przyjść do jednego z oddziałów poznańskiej pracowni, większość napraw realizowana jest na miejscu w czasie 15-20 minut, jedynie na uszczelnienie protezy trzeba przeznaczyć nieco więcej czasu, pracownia gwarantuje wykonanie tej usługi w ok. 60 minut. To bardzo korzystna oferta i jeden z wielu powodów, dla których pracownia utrzymuje się na rynku już od ponad 20 lat, przyciągając coraz to nowych klientów, którzy cenią sobie:

  1. Indywidualne podejście protetyków do każdego problemu.
  2. Przystępne ceny usług.
  3. Wysoką jakość usług.
  4. Krótki czas realizacji napraw, podobne, jak krótki jest czas oczekiwania na nową protezę, który rzadko kiedy przekracza siedem dni.

A jakie protezy są wybierane najczęściej? To bez wątpienia protezy:

  • akrylowe
  • szkieletowe
  • acetalowe
  • z materiałów termoplastycznych.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej, umów się na konsultację z technikiem protetykiem w jego gabinecie, gdzie po przeprowadzeniu szczegółowego wywiadu i badaniu stanu Twojego uzębienia, będzie mógł zaproponować Ci protezę, która z pewnością spełni Twoje oczekiwania i poprawi Twoje codzienne funkcjonowanie, w domu, w pracy czy podczas kontaktów towarzyskich.Inne w pobliżu

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

PrefEKO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

WYPOŻYCZALNIA PRZYCZEP I LAWET SPRINT