Domena: https://www.melioracje.net/
Dodano: 2022-03-21
Telefon: 534 160 160
Adres: Czyże 19
Miejscowość: Czyże
Kod pocztowy: 17-207
Źródła:
https://www.melioracje.net/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Jaka firma wykonuje usługi drenażowe?


Tereny podmokłe, na których gromadzi się przez długi czas woda, często wymagają wykonania melioracji. Jest to szczególnie istotne, gdy na działce na zostać wybudowany budynek, służy ona jako droga dojazdowa lub stanowi pole uprawne.  Należy w takich przypadku znaleźć firmę świadczącą usługi drenażowe, która zajmie się problemem w sposób kompleksowy. Wykonanie odwodnienia nie jest bowiem sprawą łatwą, a wszelkie prace ziemne powinny być poprzedzone badaniami oraz powiadomieniem właściwego urzędu. Czasami konieczne jest nawet otrzymanie pozwolenia wodoprawnego, na przykład w sytuacji konieczności uzyskania dostępu do publicznych rowów melioracyjnych.

Przedsiębiorstwo Creek Melioracje proponuje usługi kompleksowe przy wykorzystaniu najnowszych technologii. Oferta obejmuje m.in.:

  • bezpłatne doradztwo i wycenę,
  • badania gruntów,
  • przygotowanie map,
  • kontakt z urzędnikami w imieniu klienta,
  • wykonanie instalacji melioracyjnej.

Pierwszym i jednocześnie bardzo ważnym etapem jest zbadanie terenu. Do tego celu pracownicy używają nowoczesnego sprzętu GPS oraz korzystają z oprogramowania komputerowego. Dzięki temu mogą oni szybko i z dużą dokładnością określić, jaki jest skład gleby oraz ukształtowanie terenu. Następnie tworzą oni szczegółową mapę, która zawiera m.in. informacje na temat przebiegu instalacji melioracyjnej.

Po załatwieniu spraw urzędowych oraz uzyskaniu koniecznych pozwoleń przedsiębiorstwo przystępuje do robót ziemnych. Polegają one przede wszystkim na:

  • ułożeniu rur drenażowych,
  • wykonaniu lub pogłębieniu rowów i stawów,
  • zrobieniu przepustów.

Większość prac melioracyjnych wykonywanych jest przy użyciu specjalistycznej maszyny marki Mastenbroek. Dzięki niej rury układane są szybko i bardzo dokładnie. Jest to ważne, ponieważ instalacja musi mieć odpowiedni spadek, żeby woda szybko spływała do rowu lub innego zbiornika. Po zakończeniu robót następuje odbiór techniczny i sprawdzenie instalacji. Ponadto firma na wykonaną usługę udziela gwarancji, a także zapewnia serwis po zakończeniu rękojmi.Inne w pobliżu

Kolmat

Master Dawid Kaczyński

Top Design