Domena: https://centrumwspolna.pl/
Dodano: 2023-10-23
Telefon: 665 01 77 77
Adres: Wspólna 56
Miejscowość: Warszawa
Kod pocztowy: 00-686
Źródła:
https://centrumwspolna.pl/sale-konferencyjne

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Mała sala do wynajęcia w Warszawie


Przedsiębiorstwa, które nie dysponują odpowiednią przestrzenią do zorganizowania szkolenia, często decydują się na wypożyczenie sali konferencyjnej. Pomieszczenia wynajmowane w celu przeprowadzenia np. warsztatów, kursu itp. są zazwyczaj wyposażone we wszystkie potrzebne elementy. Nie inaczej jest w przypadku sal wypożyczanych przez Centrum Szkoleniowe Wspólna. Klienci mają do dyspozycji sprzęt ułatwiający dokonanie prezentacji (rzutniki cyfrowe, ekrany projekcyjne). Szybki internet umożliwia przeprowadzenie szkolenia w sposób sprawny oraz bezproblemowy.

Oferta obejmuje sale różniące się wielkością. Bez względu na to, czy klienta interesuje mała, czy też duża powierzchnia, może nawiązać kontakt z firmą w celu ustalenia szczegółów. Krzesła w pomieszczeniu można ustawić na różne sposoby. Klienci do wyboru mają ułożenie szkolne, kinowe lub w podkowę.

Największa sala ma aż 100 m2. Pomieści nawet 60 osób. Pomieszczenie o powierzchni 75 m2, które wynajmuje centrum, przeznaczone jest dla grupy liczącej maksymalnie 48 osób. Mała sala do wynajęcia w Warszawie będzie najlepszym rozwiązaniem dla klientów poszukujących miejsca do zorganizowania szkolenia w grupie 36-osobowej. W budynku znajduje się foyer. Do miejsca tego można udać się na kawę lub lunch. Pomieszczenie ma aż 100 m2.

Aby przekonać się na własne oczy, jak obiekt mieszczący się na ulicy Wspólnej w Warszawie prezentuje się w środku, należy udać się na stronę internetową przedstawiającą ofertę. Udostępniono na niej możliwość odbycia spaceru online po wnętrzach. Osoby zainteresowane ofertą mogą nawiązać z firmą kontakt. Numer telefonu znajdą na stronie. Mają również możliwość wysłania do centrum wiadomości mailowej z zapytaniem.Inne w pobliżu

Przedwczesny wytrysk ranking

Feromony Rank

Dom Pogrzebowy Liga Gentlemanów