Domena: https://curodental.com
Dodano: 2023-03-28
Telefon: 58 301 21 61
Adres: Okopowa 7
Miejscowość: Gdańsk
Kod pocztowy: 80-819
Źródła:
https://curodental.com/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Jakie zabiegi upiększające zęby może zaproponować dentysta z Gdańska?


Zdrowie zębów jest najważniejsze - przekonuje o tym każdy stomatolog, dowodząc na przykład, że znacznie lepiej jest mieć z natury żółtawe szkliwo niż białe, to pierwsze jest bowiem mocniejsze. Pacjenci jednak nie do końca się z tym zgadzają, piękny wygląd zębów jest dla nich tak samo ważny jak ich zdrowie.

Trudno im się dziwić - zęby to bardzo ważny element wizerunku człowieka. Jeśli są piękne, znacznie upiększają twarz i dodają atrakcyjności, a poza tym wpływają korzystnie na percepcję danej osoby w otoczeniu - choć nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę. Analogicznie, zęby w kiepskim stanie, na przykład pożółkłe czy ukruszone, fatalnie wpływają na wizerunek człowieka, nierzadko wystawiając mu wizytówkę osoby niedbałej, co oczywiście nie zawsze jest zgodne z prawdą. Warto zatem dbać o swoje zęby, zwłaszcza że obecnie jest ku temu wiele możliwości. Nie będzie przesadą stwierdzenie, że dziś każdy może olśniewać swoim uśmiechem, bez względu na to, jaki jest stan wyjściowy jego zębów - choć będzie to oczywiście wymagało skorzystania z odpowiednich zabiegów.

Jakich? To zależy od indywidualnej sytuacji. Oczywiście podstawę estetycznego wyglądu uzębienia stanowi jego kompletność, a także zadbanie, czyli na przykład brak widocznych uszkodzeń i zmian próchniczych. Trzeba zatem zacząć od leczenia ubytków i ewentualnego uzupełniania braków zębowych. A co potem? Odwiedzając gabinet Curodental i oddając się w ręce dentysty z Gdańska można zdecydować się na różne zabiegi upiększające. W większości przypadków w zupełności wystarczy wykonanie wybielania zębów, które usunie powierzchniowe przebarwienia szkliwa. Wbrew pozorom, problem z nimi mogą mieć nie tylko palacze tytoniu, gdyż zęby barwią także kawa, herbata oraz soki owocowe, a także niektóre pokarmy.

Gdy zaś wybielanie to za mało, bo na przykład zęby mają nieatrakcyjny kształt, można zdecydować się na założenie licówek. Obecnie coraz więcej osób wybiera to rozwiązanie, pozwala ono bowiem w trakcie maksymalnie dwóch wizyt uzyskać uśmiech jak u gwiazdy Hollywood.Inne w pobliżu

Stomatolog Tomasz Dzwonkowski

APE-LP

Polski producent karmy dla psów i kotów - CANIVERA