Domena: https://busyspeedygonzales.pl/
Dodano: 2023-03-17
Telefon: 606 292 300
Adres: Krasińskiego 40
Miejscowość: Ozorzyce
Kod pocztowy: 55-010
Źródła:
https://busyspeedygonzales.pl/przewozy-do-holandii

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Który przewoźnik obsługuje busy na trasie Wrocław — Holandia?


Osoby decydujące się na wyjazd za granicę stoją przed wyborem odpowiedniego środka transportu. Pasażerowie mogą podróżować prywatnym samochodem, co jednak przy częstych zjazdach może być dosyć kosztowne i przede wszystkim męczące dla kierowcy. Kolejna opcja to oczywiście lot samolotem. Ogromną korzyścią bez wątpienia jest sam czas przelotu, jednak znaczącą wadą tego rozwiązania jest konieczność samodzielnego dotarcia na lotnisko, które niejednokrotnie jest oddalone od miejsca zamieszkania nawet o kilkaset kilometrów. Po dotarciu za granicę również trzeba zorganizować dodatkowy transport z lotniska. Nie zawsze też uda się zarezerwować bilety w korzystnej cenie. Nie można nie wspomnieć o tym, że samoloty (w porównaniu choćby do busów) nie latają codziennie. Dla wielu może być to naprawdę spore ograniczenie w kwestii planowania zjazdów do kraju.

Ostatnia, dla wielu najkorzystniejsza, propozycja to oczywiście podróżowanie busem. Jest to komfortowa opcja ze względu na możliwość dotarcia niemal w każde miejsce (nawet do niewielkich wiosek w Holandii czy Niemczech). Ponadto w pojazdach najczęściej podróżuje zaledwie 8 osób, co pozwala na wygodę i możliwość rozłożenia foteli na czas pokonywania długiej trasy. Busy z Wrocławia do Holandii, Niemiec oraz Danii są obsługiwane przez dolnośląską markę Busy Speedy Gonzales. Firma świadczy usługi w systemie „door to door”, odbierając klientów spod wskazanego adresu oraz odwożąc ich prosto do miejsca zakwaterowania za granicą. Przewoźnik dba o bezpieczeństwo pasażerów, regularnie sprawdzając stan techniczny pojazdów oraz zatrudniając wykwalifikowanych kierowców z wieloletnim doświadczeniem.

Ile kosztuje wynajęcie miejsca w busie?

Ceny u przewoźników zaczynają się zwykle od 50 euro i zależą w dużej mierze od długości wybranej trasy. Niejednokrotnie firmy przewozowe oferują specjalne rabaty dla stałych klientów czy zniżki za polecenie firmy i przyprowadzenie nowych pasażerów. Niektóre marki oferują też transport małych przesyłek do Polski lub za granicę.Inne w pobliżu

Penilarge - Grupa Intymnosc.pl

DCP Badania

Perfect Bust