Domena: https://bravedesign.pl/
Dodano: 2021-04-24
Telefon: 728452696
Adres: Roosevelta 5
Miejscowość: Trzebnica
Kod pocztowy: 55-100
Źródła:
https://bravedesign.pl/3118-zegary-scienne

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Zegary reklamowe | Brave Design Jacek Bartosik


Poszukując specjalistów od reklamy, warto zapoznać się z ofertą firmy ze strony bravedesign.pl. Jest to agencja reklamowa aktywnie działająca na rynku już od 2011 roku i współpracująca z wieloma przedsiębiorstwami nie tylko z dolnośląskiego, gdzie ma swoją siedzibę, ale też z innych regionów Polski. 

Jest to przedsiębiorstwo wszechstronne, gwarantujące pełną oprawę marketingową dobraną do potrzeb i oczekiwań klientów. Służy swoją pracą, talentem pracowników i zaangażowaniem zarówno tym przedsiębiorcom, którzy oczekują dużych akcji promocyjnych, jak i tym, którzy przeznaczyli skromne środki na zbudowanie rozpoznawalności swojej marki. Zatrudnia doskonałych fachowców znających się na marketingu, grafików i projektantów, którzy są kreatywni i z pasją pracują na sukces klienta. Ma też świetnie wyposażony park maszynowy, na którym jest w stanie wykonać niemal każdy, znany na rynku, rodzaj znakowania.

Firma ta współpracuje z podwykonawcami oraz z dostawcami materiałów i drobnych przedmiotów mogących służyć jako gadżety promujące firmę zleceniodawcy. Wśród nich są nie tylko tanie długopisy, smycze, breloki czy kubki, ale także eleganckie zegary reklamowe, które będą ozdobą każdego biura. Mogą je też nabywać klienci indywidualni pragnący spersonalizować wnętrza swojego domu. Wśród najwyżej polecanych zegarów do biur, które mają specjalne tabliczki do znakowania, są czasomierze marki Matto i Roundabout. Oferta zegarów ściennych jest naprawdę spora i każdy można znakować, dlatego klienci mają trudny wybór.

Usługi tej agencji są niezwykle bogate, a do jej specjalizacji należą między innymi:

  • upominki i gadżety promocyjne z logo marki,
  • odzież reklamowa z nadrukiem lub haftem,
  • projektowanie graficzne i wszystkie rodzaje druku,
  • identyfikacja wizualna i multimedialna,
  • materiały POS & Display.

Współpracowała ona już z bardzo wieloma klientami, którzy są niezwykle zadowoleni z jej usług. Wielu z nich podjęło stałą współpracę i poleca ją innym przedsiębiorcom. Dlatego osoby zatrudnione w tej firmie starają się o satysfakcję każdego zleceniodawcy i dają z siebie nawet więcej, niż on oczekuje, pracując na jego, a tym samym własny sukces.


Inne w pobliżu

Penilarge - Grupa Intymnosc.pl

DCP Badania

Perfect Bust