Domena: https://kursbhp.com/
Dodano: 2022-01-12
Telefon: +48 698 521 590
Adres: Zagrodowa 67
Miejscowość: Oświęcim
Kod pocztowy: 32-600
Źródła:
https://kursbhp.com/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Kto organizuje szkolenia online i kursy BHP dla pracodawców?


Brak wiedzy o zagrożeniach związanych z wykonywaniem określonych zadań i obowiązków służbowych jest przyczyną wypadków przy pracy. W celu zapobiegania takim sytuacjom przepisy nakładają na pracodawców obowiązek poinformowania nowo przyjmowanych osób o podstawowych zasadach, uprawnieniach i obowiązkach. Ponadto, pracownicy wykonujący specjalistyczne funkcje (np. kierujący pracownikami) muszą zostać przeszkoleni ze specyficznych zagrożeń dla danego stanowiska.

Internetowy kurs BHP dla pracodawcy organizuje spółka cywilna z siedzibą w Oświęcimiu. E-learningowe szkolenie obejmuje instruktaż:

  • ogólny, który dostarcza pracownikom wiedzy z zakresu obowiązujących przepisów Kodeksu pracy, ochrony przeciwpożarowej oraz zasad udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej w przypadku doznania urazu,
  • stanowiskowy, na którym kursant otrzymuje kompleksową informację o zagrożeniach mogących realnie wystąpić podczas wykonywania obowiązków służbowych na konkretnym stanowisku.

Pracodawca jest także zobligowany do zapewnienia pracy w bezpiecznych i sanitarnych warunkach osobom, które ją świadczą w innej formie, np. studenckich (uczniowskich) staży. Wszystkie rodzaje organizowanych kursów BHP są szczegółowo opisane na stronie internetowej oświęcimskiej firmy pod adresem kursbhp.com.

Bezpieczeństwo i higiena pracy stanowi ważny element szeroko rozumianej kultury każdej organizacji biznesowej lub non-profit. Najlepszym sposobem zdobywania wiedzy o zagrożeniach i umiejętności ich unikania oraz neutralizowania są różnego rodzaju kursy. Dlatego też wprowadzono obowiązek uczestnictwa w szkoleniach:

  • wstępnych  — dotyczących osób nowo zatrudnionych,
  • okresowych  — do odbycia których zobligowani są pracownicy ze stażem.

 Inne w pobliżu

Serwis Urządzeń Chłodniczych Kraków

King Parking Balice

Radecka, Lucyna Radecka