Domena: https://baltcredit.pl/
Dodano: 2022-01-10
Telefon: +48 22 829 91 65
Adres: Świętokrzyska 18
Miejscowość: Warszawa
Kod pocztowy: 00-057
Źródła:
https://baltcredit.pl/pozyczka-pozabankowa-dla-firm/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Pozabankowe pożyczki dla firm - czy to dobre rozwiązanie?


O popularności pozabankowych pożyczek dla prywatnych konsumentów, czyli tzw. chwilówek, nie trzeba nikogo przekonywać. Choć mają one nie najlepszą sławę, gdyż wiele osób ma trudności z ich spłatą, istnieje też wielka grupa konsumentów, która nie wyobraża sobie życia bez możliwości sięgnięcia po dodatkową gotówkę kiedy brakuje pieniędzy, na przykład w razie konieczności dokonania jakiejś naprawy. A jak to wygląda w przypadku firm? Czy dla nich pożyczki pozabankowe mogą być dobrym rozwiązaniem, a jeśli tak, to kiedy?

Kiedy bank nie staje na wysokości zadania...

Potrzebując pieniędzy, większość osób, prywatnych czy przedsiębiorców, najpierw myśli o banku, jednak takie oferty mają wiele wad. Przede wszystkim, żeby móc uzyskać kredyt w banku, trzeba spełniać wiele restrykcyjnych wymogów, czyli posiadać zdolność kredytową. Nie mają jej osoby w złej sytuacji finansowej czy dłużnicy, a nie da się ukryć, że to można powiedzieć o wielu polskich przedsiębiorcach, zwłaszcza w czasie kryzysu. Trudno też znaleźć firmę, która nie miałaby zaciągniętych kredytów, a niektóre przedsiębiorstwa tylko dzięki nim funkcjonują, zaciągając kolejne gdy tylko spłacą poprzednie.

Jeśli nie spełnia się warunków wymaganych przez bank, na pewno pozabankowe pożyczki dla firm są jedynym rozwiązaniem, jakie wchodzi w grę kiedy potrzeba środków, by uratować swoją firmę przed bankructwem albo móc skorzystać z nadarzającej się okazji rozwoju. Jednak nawet mając zdolność kredytową, często lepiej jest skorzystać z oferty prywatnego pożyczkodawcy. Kiedy? Przede wszystkim wtedy, gdy liczy się czas. Nie ma szans na otrzymanie szybkiego kredytu bankowego, to musi potrwać, niezależnie od celu pożyczki i jej wysokości. Decydując się zaś na zaciągnięcie zobowiązania w firmie Balt Credit, można nawet imponującej wysokości sumę uzyskać na swoje konto w ciągu... kilku godzin. Tego nie zagwarantuje żaden, nawet najlepszy bank.

Tak szybkie działanie wynika między innymi z tego, że prywatny pożyczkodawca nie sprawdza swoich potencjalnych klientów w rejestrach dłużników, nie weryfikuje ich zdolności kredytowej ani nie wymaga dostarczenia mnóstwo dokumentów, które następnie trzeba byłoby przetworzyć. Jedynym wymogiem stawianym chętnym na zaciągnięcie pożyczki przedsiębiorcom jest posiadanie przez nich nieruchomości, która może stanowić zabezpieczenie spłaty. Firma udziela bowiem pożyczek pod hipotekę.Inne w pobliżu

Przedwczesny wytrysk ranking

Feromony Rank

Dom Pogrzebowy Liga Gentlemanów