Domena: http://atom-oznakowania.pl/
Dodano: 2022-05-04
Telefon: 508 042 042
Adres: Unii Lubelskiej 1
Miejscowość: Poznań
Kod pocztowy: 61-249
Źródła:
http://atom-oznakowania.pl/malowanie-linii-w-magazynie/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Jak wygląda malowanie linii w magazynie?


Firma zajmująca się tworzeniem oznaczeń w obiektach prywatnych, publicznych i firmowych przygotowała szereg propozycji usług realizowanych przez fachowców z wieloletnim doświadczeniem. Poszczególne zlecenia wykonywane są z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu i akcesoriów oraz wysokojakościowych materiałów. Przedsiębiorstwo używa między innymi starannie wyselekcjonowanych farb, dzięki którym powstałe znaki poziome cechują się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz czynniki atmosferyczne. Ponadto zastosowanie nowoczesnej powłoki malarskiej ma niebagatelny wpływ na widoczność linii i pozostałych oznaczeń.

Fachowcy realizują między innymi malowanie linii w magazynie czy hali produkcyjnej. Takie rozwiązanie zdecydowanie ułatwia pracę w poszczególnych pomieszczeniach. Dzięki znakom poziomym przedsiębiorca jest w stanie w łatwy i ekonomiczny sposób wyznaczyć strefy przeznaczone na przykład do składowania towarów lub wykonywania określonych obowiązków przez pracowników. Może to również ułatwić wyznaczenie ścieżek transportowych w dużych zakładach pracy. Technika nakładania powłoki malarskiej zawsze jest dobierana do rodzaju podłoża. Do wyboru są techniki cienko- oraz grubowarstwowe. Klient może zdecydować się na znaki poziome w kolorze białym lub żółtym.

Poznańskie przedsiębiorstwo może też zająć się namalowaniem pasów w przestrzeniach publicznych lub ciągach komunikacyjnych zlokalizowanych na prywatnych posesjach. W ten sposób zarządcy obiektów są w stanie zagwarantować odpowiedni poziom bezpieczeństwa zarówno kierowcom samochodów, jak i osobom poruszającym się na rowerach oraz pieszo. Ponadto Atom Oznakowania podejmuje się zleceń dotyczących przygotowania znaków poziomych w garażach podziemnych i naziemnych oraz na parkingach i placach manewrowych.

Inne propozycje przedsiębiorstwa to:

  • oklejanie samochodów,
  • grafika przemysłowa i użytkowa.

Na firmowej stronie internetowej użytkownicy mogą skorzystać z formularza kontaktowego w celu przedstawienia szczegółowych informacji na temat planowanego przedsięwzięcia.Inne w pobliżu

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

PrefEKO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Dent Stomatologia Piotr Richter