Domena: https://aniflex.pl/
Dodano: 2022-11-14
Telefon: (+48) 44 789 08 00
Adres: Piaskowa 138
Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki
Kod pocztowy: 97-200
Źródła:
https://aniflex.pl/technologie/druk-cyfrowy

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!W realizacji jakich projektów graficznych sprawdza się tonerowy druk cyfrowy?


Wprowadzając nowy produkt na rynek, warto zadbać, aby został on odpowiednio zaoferowany potencjalnemu klientowi. Nie oznacza to wcale, że należy zorganizować dużą akcję promocyjną i wydać mnóstwo pieniędzy. Są inne rozwiązania, znane specjalistom od marketingu, którzy wraz z profesjonalnymi grafikami i drukarzami, są w stanie stworzyć etykiety na opakowania, które będą przykuwać uwagę, dzięki wyróżnieniu się na tle innych wyrobów o tych samych cechach.

Ktoś zapyta, a gdzie takich specjalistów znaleźć? Wbrew pozorom, nie jest to trudne. Warto rozejrzeć się w branży i wybrać firmę z wieloletnim doświadczeniem, której klienci cenią sobie współpracę z nią. Niedaleko Łodzi, w Tomaszowie Mazowieckim, mieści się drukarnia Aniflex. Od wielu lat świadczy profesjonalne usługi klientom z całej Polski. Zamawiają w niej także rozmaite etykiety i opakowania przedsiębiorstwa z Europy. Jej ogromnym atutem jest to, że swoje projekty tworzy na nowoczesnych urządzeniach drukarskich, wykorzystując technologie druku fleksograficznego i cyfrowego

Nie bez znaczenia jest fakt, że dysponuje doświadczoną, kreatywną załogą, która traktuje pracę jak pasję i misję. Nad każdym projektem pracuje grupa osób, w której skład wchodzą także specjaliści od marketingu, znający najnowsze trendy sprzedażowe. Zanim powstanie projekt wstępny zamawianych etykiet, grupa ta prowadzi rozmowy z klientem, ustalając szczegóły i wsłuchując się w jego oczekiwania. Każdy ze specjalistów doradza różne rozwiązania. Jeżeli zlecenie jest nieduże, zamawiający chce jak najbardziej spersonalizować opakowania lub pragnie zmienić w części z nich pewne dane, oferuje mu się technologię cyfrową. 

Ten rodzaj druku nie wymaga zakupu i przygotowania form drukarskich, a etykiety drukowane są wprost z komputera, dlatego przy niedużych nakładach jest to najbardziej opłacalna technologia. Drukarnia stosuje druk cyfrowy tonerowy lub atramentowy. Przy wysokim nakładzie, szczególnie gdy ma on zostać poddany uszlachetnianiu i zabezpieczaniu, wykorzystuje się druk fleksograficzny lub hybrydowy, łączący zalety obu technologii.

Zamawiając w tej firmie etykiety samoprzylepne, termokurczliwe lub opakowania elastyczne, można mieć pewność, że zostaną one wykonane z największą starannością i wykorzystaniem wiedzy specjalistów, którzy pracowali nad realizacją zlecenia.Inne w pobliżu

Mój Kot*PL

Maciej Dirbach My3Deko

PodoNails Podologia i Stylizacja Usługi Mobilne