Wystaw Komentarz

Oceń firmę (1 z 1 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Warszawskie Bródno, który dom pogrzebowy wybrać?


Usługi funeralne, czyli pogrzebowe, to w gruncie rzeczy biznes jak każdy inny, na dodatek uznawany za jeden z najpewniejszych i najbardziej dochodowych – klientów nigdy w nim nie zabraknie. Pracownicy zajmujący się takimi usługami muszą być jednak ludźmi wyjątkowymi. Mowa nie tylko o tych, którzy mają bezpośredni kontakt ze zwłokami i szczątkami ludzkimi, ale przede wszystkim o tych, którzy zajmują się pogrążonymi w szoku i rozpaczy rodzinami osób zmarłych.

Kontakt z nimi wymaga szczególnego taktu i empatii. Każde nieprzemyślane słowo czy stwierdzenie może wywoływać dodatkowy ból, dlatego w najlepszych zakładach pogrzebowych pracują ludzie nie tylko obdarzeni właściwymi cechami charakteru, ale i doskonale wyszkoleni. Muszą oni radzić sobie z klientami znajdującymi się w dość szczególnym stanie ducha, jakim jest wczesna żałoba. Ich zadaniem jest nie tyle sprzedaż usług, choć oczywiście każdej firmie na tym zależy, ile jak najdalej idąca pomoc ludziom, którzy się do firmy zgłaszają.

Czasem trzeba wtedy odczekać, aż ktoś się uspokoi. Nie wolno ponaglać. Dyskretne podsuwanie najlepszych rozwiązań musi zastąpić klasyczne prezentowanie możliwości. Ludzie w żałobie i szoku bywają też czasem nieco bezradni – trzeba poprowadzić ich po kolei przez formalności i czynności niezbędne do tego, by pogrzeb mógł dojść do skutku.

Niekiedy trzeba też przyjmować, i to ze zrozumieniem, rozmaite szczególne życzenia żałobników, niczemu się nie dziwiąc ani niczego nie komentując. Klienci zakładów pogrzebowych to przecież cały przekrój społeczeństwa i zdarzyć się może właściwie wszystko.

Niekiedy klient nie jest w stanie samodzielnie dotrzeć do zakładu pogrzebowego ze względu na starość, chorobę czy niepełnosprawność. Dobry zakład funeralny, jak choćby ten świadczący usługi pogrzebowe na Bródnie, jest w stanie wysłać pracowników do domu klienta, by na miejscu omówić szczegóły pogrzebu i przyjąć zlecenie. Stronę tego zakładu znaleźć można pod adresem abiasz.waw.pl, a jego usługi świadczone są w całej Warszawie i okolicach.  Inne w pobliżu

Przedwczesny wytrysk ranking

Feromony Rank

Dom Pogrzebowy Liga Gentlemanów