Domena: http://www.tesa.com/
Dodano: 2018-10-14
Telefon: +48 61 8746 147
Adres: Gnieźnieńska 32
Miejscowość: Poznań
Kod pocztowy: 61-021
Źródła:
http://www.tesa.pl/przemysl/zastosowania-ogolne/dyspenser


Autor: Adrian Duda

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Po co komu dyspenser do taśm?


Tam, gdzie codziennie zużywa się duże ilości taśm, sprawdzają się dyspensery do taśm. Pozwalają one nie tylko w estetyczny sposób zakleić paczkę, ale również przyspieszyć sam proces klejenia.

W biurze, domu, szkołach, a także zakładach produkcyjnych wykorzystuje się dyspensery do taśm. Istotne jest, by były to przedmioty dobrej jakości, dzięki czemu korzystanie z nich będzie naprawdę wygodne. Można znaleźć dyspensery do taśmy pakowej, które pozwalają w estetyczny sposób zabezpieczyć karton przed wysypaniem zawartości. Firmy, które codziennie przygotowują setki przesyłek, bardzo to rozwiązanie doceniają.

Dyspensery do taśm przydają się również w biurze, gdzie potrzeba zakleić np. koperty, zabezpieczyć dokumenty przed niepowołanymi osobami. W przypadku dyspenserów do taśmy biurowej można liczyć np. na antypoślizgową podstawkę, bogatą kolorystykę. Warto jednak szukać takich produktów, które pochodzą z recyklingu.

Dyspensery do taśm sprawdzą się wszędzie tam, gdzie potrzeba precyzji i prostego cięcia. W przypadku cienkich taśm transparentnych nieraz jest trudno znaleźć początek taśmy klejącej. Dyspenser uchroni nas przed tego typu nieprzyjemnymi sytuacjami. Wystarczy, że taśma zostanie właściwie rozłożona na podajniku, a my będziemy mogli z niej korzystać zupełnie swobodnie.

Ponadto warto kupić dyspenser dla siebie, ponieważ pozwoli nam lepiej zadbać o nasze bezpieczeństwo. W przypadku posługiwania się nożyczkami w pośpiechu, ale nie tylko dochodzi nieraz do zranienia i skaleczenia. Dyspenser do taśmy jest wyposażony w ostre ząbki, ale zostały one zaprojektowane w taki sposób, żeby minimalizować ryzyko zranienia. Są znacznie bezpieczniejszym rozwiązaniem niż nożyczki. Warto wziąć to pod uwagę, jeśli np. planujemy organizację zajęć dla dzieci.

Jak widać, zastosowanie dyspenserów do taśm jest bardzo szerokie. Jeśli chcemy ułatwić sobie życie, z pewnością warto z nich korzystać. Na tesa.pl zamieszczona jest oferta firmy, która zajmuje się produkcją taśm klejących i pasujących do nich dyspenserów.

 

 Inne w pobliżu

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

Jarosław Bartosiewicz Badania Gruntów i Nawierzchni

Grupa TENSE