Domena: http://www.rehatrainers.pl/
Dodano: 2019-03-03
Telefon: 782 155 962
Adres: Ciszewszkiego 15
Miejscowość: Warszawa
Kod pocztowy: 02-777
Źródła:
http://www.rehatrainers.pl/fizjoterapia-sportowa-i-ortopedyczna/
https://pl.wikipedia.org/wiki/Medycyna_sportowa
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Rehabilitacja sportowa warszawa


Sportowcy są w dużo większym stopniu narażeni na urazy lub kontuzje. Sport stawia przed człowiekiem duże wyzwania. Należy jednak pamiętać, że urazy zdarzają się nie tylko sportowcom, ale także każdej osobie, która systematycznie uprawia jakąś aktywność fizyczną. Pomimo tego ryzyka warto jednak uprawiać sport. Gabinet rehabilitacji sportowej Rehatrainers zapewnia kompleksową obsługę klientów. Gabinet specjalizuje się w leczeniu dolegliwości z zakresu ortopedii oraz rehabilitacji sportowej oraz dolegliwości bólowych kręgosłupa. Klienci mają zapewnione kompleksowe wsparcie praktyczne i merytoryczne w procesie terapeutycznym. Po zakończonym leczeniu fizjoterapeuci pomagają  wrócić do wcześniejszych aktywności.

W rehabilitacji fizjoterapeuci łączą zalety nowoczesnych metod terapeutycznych z treningiem funkcjonalnym i treningiem motorycznym w celu uzyskania najlepszych rezultatów. Rehabilitacja sportowa wykonywana w gabinecie w Warszawie to gwarancja skuteczności.

W rehabilitacji sportowej w pierwszej kolejności należy odpowiednio trafić w przyczynę bólu lub dolegliwości. Potem należy dobrać odpowiednie środki leczenia. Dobranie odpowiednego planu fizjoterapii to gwarancja skuteczności i pozytywnych rezultatów rehabilitacji. Wracanie do ćwiczeń i osiągnięć z wcześniejszych spotkań i sesji przyczynia się do kontynuacji poprawy leczenia. Fizjoterapeuta jest obecny przez cały okres leczenia i przywracania sprawności. Dzięki temu kontroluje przebieg leczenia i może przechodzić do następnych etapów.

Z jakimi dolegliwościami możesz zgłosić się do gabinetu? Nie tylko ze złamaniami, skręceniami lub zwyrodnieniami, ale także ze:

  • stanami po złamaniach i zdjęciu gipsu,
  • stanami po zabiegach chirurgii ortopedycznej,
  • skręceniami stawu skokowego,
  • złamaniami kręgosłupa – przeciążeniowe, kompresyjne, urazowe,
  • dysfunkcjami st. barkowo-obojczykowego,
  • zwichnięciami/uszkodzeniami barku,
  • uszkodzeniami obrąbka stawowego,
  • zerwaniem stożka rotatorów,
  • nadciągnięciem i naderwaniem mięśni.

Szczegółowe informacje na temat gabinetu, metod leczenia, fizjoterapii, znajdziesz na stronie internetowej rehatrainers.pl.


Inne w pobliżu

Przedwczesny wytrysk ranking

Feromony Rank

Dom Pogrzebowy Liga Gentlemanów