Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Jak dobrać ramoneskę do reszty ubioru?


Damska ramoneska to bardzo wdzięczny strój jeśli chodzi o jego dobór do reszty stylizacji. Można ją łączyć z różnymi elementami, nieraz całkiem przeciwstawnymi w wyrazie, uzyskując modny i zawsze ciekawy wygląd. To między innymi dlatego kurtka ta nigdy nie wychodzi z mody, a co jakiś czas staje się prawdziwym modowym hitem.

Różne oblicza ramoneski

W sklepach można znaleźć bardzo różne rodzaje damskich ramonesek. Cechy charakterystyczne takich kurtek to asymetryczny zamek, obecność dodatkowych zamków, a także kołnierz. Zwykle też ramoneski są dość krótkie. A co może je różnić? Fason może być dość prosty, pozbawiony zbędnych ozdób, jak również można znaleźć tego rodzaju kurtki bogato zdobione, na przykład nabijane ćwiekami. Sklep DORJAN oferuje też damskie kurtki tego rodzaju w bardzo różnych kolorach, co pozwala dobierać je do typu urody, ale też koloru najczęściej noszonych ubrań czy po prostu preferencji. Jak zatem dopasować ramoneskę do pozostałych elementów stylizacji, by stworzyć udaną całość?

Klasyka czy hit?

Zdecydowanie najlepszy wybór w przypadku praktycznie każdej stylizacji będzie stanowić ramoneska o prostym fasonie. Taka kurtka nigdy nie wyjdzie z mody, a przy tym można będzie nosić ją z praktycznie wszelkimi strojami. Choć czasem takie kurtki kojarzone są z wyraźnie rockowym czy motocyklowym stylem, prosta, stonowana w wyrazie ramoneska może być nawet zastępstwem marynarki, zestawione z eleganckimi ubraniami. Takie kurtki pasują jednak do wszystkiego - do podartych dżinsów, spodni z materiału, koszuli czy sukienki. Można nawet zestawiać je z tiulowymi sukniami, przy czym na zasadzie kontrastu można też sięgać po bardziej zadziorne w wyrazie kurtki.

Kiedy zaś wybiera się ramoneskę z ozdobami w postaci wyrazistych zamków czy ćwieków, najlepiej będzie dopełnić za jej pomocą stonowany w wyrazie stój. Tylko w przypadku, gdy chce się uzyskać szczególnie wyrazisty, na przykład rockowy look, można połączyć ze sobą mocne w wyrazie elementy. Wtedy ramoneskę można dobrać na przykład do skórzanych spodni i wysokich butów.Inne w pobliżu

TAXI KAROL PODGÓRSKI

S.G.B. AGENCJA REKLAMOWA S.C. Ewa Kowalczyk, Helena Picur