Domena: https://plexmedia.pl/
Dodano: 2018-12-06
Telefon: 517 172 501
Adres: Lipka 94
Miejscowość: Klembów
Kod pocztowy: 05-205
Źródła:
https://plexmedia.pl/kasetony-647


Autor: Marika Kubiak

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!PLEXMEDIA - Kasetony LED


PLEXMEDIA to firma, która nie tylko proponuje szyldy i stojaki z plexi, które pozwalają na zareklamowanie się pośród lokalnej konkurencji. W swoim asortymencie posiadają kasetony LED, dzięki którym marketing i promocja weszły na całkiem nowy poziom. Na oficjalnej stronie producenta plexmedia.pl można zaznajomić się z całością ofertową, dzięki której firmy, instytucje, jak i klienci indywidualni będą mogli zaopatrzyć się w podświetlane kasetony.

Promocja i reklamowanie się pośród konkurencji jest niezwykle ważne. Wiąże się to ze skutecznym przekazem informacji potencjalnemu klientowi, który potrzebuje dodatkowego bodźca pozwalającego na zapamiętanie akurat tego przedsiębiorstwa. Świetlna reklama jest bardzo skuteczna właśnie ze względu na to, że przyciąga uwagę nawet po zmroku i jest widoczna z dużej odległości. Pozwala to na wyróżnienie się pośród innych tablic i kasetonów na ulicy. Zastosowanie świateł LED daje pewność, że kasetony nie odkształcą się od ciepła źródła światła. Diody ledowe są bardzo łatwe w wymianie w razie przypalenia się lub zużycia.

Kaseton wraz z umieszczoną grafiką na niej nie ulegnie zniszczeniu, zblaknięciu, przetarciu, dzięki zastosowaniu wysokiej jakości preparatów. Pozwoli to na jego długie użytkowanie bez obaw o konieczność wymiany reklamy lub jej renowacji. Mniejsze ekspozycje reklamowe tworzy się z tworzywa typu plexi, jednak do tych większych stosuje się bezbarwny poliwęglan lity. Dzięki czemu całość jest stabilna i bardzo wytrzymała. Żadna z liter na kasetonie nie zetrze się, a kolory będą wciąż żywe. Dlatego proponowany rodzaj promocji jest tak często wybierany przez różne firmy z całej Polski.

Wszystkich szczegółów dotyczących kasetonów widocznych w nocy można dowiedzieć się z oficjalnej strony internetowej producenta. Warto również skontaktować się z działem obsługi klienta, aby zapytać o współpracę. Duże doświadczenie biura pozwala na realizowanie nie tylko małych i pojedynczych zleceń, ale również dużych kampanii reklamowych, które potrzebują większej ilości kasetonów do wykonania.


Inne w pobliżu

Przedwczesny wytrysk ranking

Feromony Rank

Dom Pogrzebowy Liga Gentlemanów