Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Automatyzacja sprzedaży na Allegro


Aby prowadzenie sprzedaży zarówno w sklepie internetowym, jak i na aukcji zewnętrznej było bardziej wydajne, a realizacja zamówień szybsza i sprawniejsza, konieczna jest automatyzacja niektórych czynności i zarządzanie sprzedażą z jednego panelu. usługę taką świadczy firma IDEA. 

Jednym z najbardziej znanych serwisów aukcyjnych w Polsce jest Allegro. To na nim większość sprzedających wystawia swoje produkty. Sprawna obsługa serwisu i jednocześnie sklepu internetowego to jednak nie lada wyzwanie. Zadanie to ułatwi automatyzacja Allegro. Dzięki temu oprogramowaniu transakcje z serwisu będą widoczne w panelu zarządzania sklepem internetowym. Dzięki automatyzacji w panelu sprzedaży na stronie sklepu wyświetlać będą się również maile od klientów z Allegro. Obsługa sklepu i strony na serwisie Allegro będzie więc znacznie ułatwiona. Oprogramowanie umożliwia też synchronizację stanów magazynowych sklepu internetowego oraz z transakcjami przeprowadzanymi na Allegro. Jeśli zakup zostanie potwierdzony, zmniejszeniu ulega stan magazynowy danego produktu. Dzięki funkcji automatyzacji automatycznie zostaje też wybrany kurier, wygenerowane i wydrukowane listy przewozowe, paragony, faktury. Dzięki systemowi klienci są na bieżąco informowani o statusie zamówienia. Ewentualne reklamacje również rejestrowane są przez system.

Jakie są jeszcze zalety korzystania z funkcji automatyzacji? Integracja sklepu internetowego z serwisem Allegro:

  • ujednolica i uproszcza sposób realizacji składanych zamówień,
  • umożliwia zarządzanie obydwoma serwisami z jednego panelu,
  • ułatwia pracę,
  • pozwala sprzedającemu zaoszczędzić czas,
  • jest gwarantem sprawnej obsługi,
  • skraca czas oczekiwania na przesyłkę.

Ponadto oprogramowanie to ma też inne, dodatkowe funkcje. Pozwala między innymi rejestrować kliknięcia "Kup teraz", a także zmiany, które wprowadza klient do formularza. Na stronie  ideaerp.pl można zapoznać się z całą ofertą firmy. Można również skorzystać z opcji integracji serwisu Amazon, Magento, eBay. Na stronie dostępny jest też cennik poszczególnych usług. 

 

 

 Inne w pobliżu

Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Oaza s.c.