Domena: https://gat-int.com/
Dodano: 2019-05-02
Telefon: +48 22 578 06 00
Adres: Szczęsna 26
Miejscowość: Warszawa
Kod pocztowy: 02-454
Źródła:
https://gat-int.com/sprzet/


Autor: Marika Kubiak

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Sprzęt alpinistyczny | GAT Sp. z o. o. sp. k.


Co łączy ze sobą grotołaza, osobę uprawiającą wspinaczkę wysokogórską i eksperta od technik dostępu linowego? Wszyscy oni potrzebują specjalistycznego sprzętu. Najczęściej jest to sprzęt asekuracyjny i ochronny. Od jakości tego sprzętu często zależy zdrowie i życie osoby wykonującej prace na wysokościach. Stąd pytanie, czym się kierować, wybierając sprzęt alpinistyczny? Na pewno jedynym wyznacznikiem nie może być niska bądź wysoka cena. Trzeba wziąć przecież pod uwagę to, że sprzęt wysokościowy powinien być niezawodny. Warto również, aby posłużył użytkownikowi przynajmniej kilka lat. Fachowe doradztwo w kwestii dobru sprzętu alpinistycznego oferuje firma GAT. Jej specjalnością jest świadczenie usług z zakresu szeroko pojętego alpinizmu przemysłowego. To jednak nie wszystko.

Rekomendowana firma prowadzi też własny sklep ze specjalistycznym sprzętem asekuracyjnym i ochronnym. Dzięki temu każdy zainteresowany może kupić online potrzebny mu sprzęt wysokościowy. W sklepowym katalogu znajdują się specjalistyczne akcesoria takich producentów jak: Mammut, Rocca, Beal i wielu innych. Są to renomowani producenci, którzy proponują sprzęt do prac na wysokościach. To m.in. raki czy bloczki przeznaczone do wspinaczki wysokogórskiej. Dla ułatwienia sprzęt dostępny w sklepie został podzielony na kilka kategorii:

  • arborystyka
  • prace wysokościowe
  • ratownictwo
  • sporty, takie jak wspinaczka czy Via Ferrata.

Możliwość zakupów online jest niewątpliwie bardzo wygodna i warto z niej korzystać. Jeśli jednak ktoś dopiero zaczyna się interesować alpinizmem, to pracownicy zachęcają do odwiedzenia stacjonarnej siedziby firmy. Chętnie pomogą dobrać sprzęt, biorąc pod uwagę np.:

  • rodzaj uprawianej aktywności
  • doświadczenie
  • preferencje klienta, np. w przypadku, gdy ktoś ma życzenie zakupu sprzętu konkretnej marki
  • możliwości finansowe klienta.

Sklep stacjonarny mieści się przy ulicy Szczęsnej 26 w Warszawie. Pracownicy firmy mogą przekazać klientowi podstawowe informacje dotyczące użytkowania zakupionego sprzętu. Rekomendowana firma zajmuje się też organizacją szkoleń z zakresu wykorzystywania technik dostępu linowego dla różnych grup zorganizowanych. Bliższych szczegółów można się dowiedzieć, dzwoniąc pond numer 515 252 444.Inne w pobliżu

Przedwczesny wytrysk ranking

Feromony Rank

Dom Pogrzebowy Liga Gentlemanów