Domena: https://www.impactpowder.com/
Dodano: 2019-01-29
Telefon: 724676094
Adres: Legnicka 28
Miejscowość: Łódź
Kod pocztowy: 94-234
Źródła:
https://www.impactpowder.com/sklep/trzoda/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Dodatki paszowe dla świń | FERTIL-ECO


Trzoda chlewna, jak każde inne zwierzęta hodowlane potrzebują odpowiednich składników odżywczych, dzięki którym będą zdrowe. Dbanie o zdrowie i samopoczucie zwierząt przekłada się na jakość mięsa, które jest finalnym produktem ze świni. Dodatki paszowe dla świń od FERTIL-ECO zapewniają zdrowotność świń oraz prosiąt, a w przypadku tucznej trzody- wyższe przyrosty i mięsność. Składniki zawarte w dodatku są skomponowane w taki sposób, aby pasza była w pełni wystarczająca dla zwierząt hodowlanych pod względem jakości żywienia. Dodatkowo paszy z dodatkiem IMPACT POWDER zapewniają ochronę przed mykotoksynami, które są zmorą wielu rolników.

Pod adresem impactpowder.com znajdują się szczegółowe informacje mające na celu przedstawić hodowcom świń wszystkie atuty płynące z zastosowania dodatku do pasz. Dzięki temu każdy zainteresowany będzie mógł zakupić wysokiej jakości produkty w przystępnej cenie bez konieczności przepłacania. Oprócz działania przeciw mykotoksynom dodatek jest również wybierany ze względu na profilaktykę biegunek oraz zakażeń pokarmowych. Pokazuje to powszechne zastosowanie dodatku paszowego, który można dostać już w naprawdę korzystnej cenie.

Cała oferta produktów w tym IMPACT POWDER kierowana jest zarówno do klientów hodujących trzodę na sprzedaż, jak i trzodę zagrodową. Każdy rolnik, który będzie doceniał jakość mięsa świni powinien zdecydować się na wysokiej jakości dodatek używany wraz z paszą. Pozwoli to nie tylko na lepsze wyniki w jakości mięsa, ale zmniejszy wydatki związane z wieloma szczepieniami lub leczeniem świń w przypadku biegunek lub innych dolegliwości. Poprzez dodatek paszowy będzie można zapobiegać groźnym bakteriom i wirusom, które mogą nie tylko pogorszyć smak mięsa, ale również doprowadzić do konieczności wybicia chorych prosiąt. Wszystkie szczegóły omawiające produkt dla świń można przeczytać na oficjalnej stronie firmy. Zachęca się również do telefonowania pod numer obsługi klienta, gdzie konsultant rozwieje wszelkie Państwa wątpliwości związane z dodatkiem.Inne w pobliżu

Mój Kot*PL

Sdron Studio